سایر اخبار ویژه

شستا یکی از شرکت‌های شاخص در بازار سرمایه است (+فیلم)

عارف نوروزی در حاشیه مراسم هم‌افزایی بانک رفاه و شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی (شستا) با اشاره به تفاهم‌نامه این شرکت با بانک رفاه کارگران بر همکاری این دو نهاد تأکید کرد

به گزارش انیم به نقل از پول نیوز، نوروزی گفت: شستا یک هلدینگ چندرشته‌ایی است از هلدینگ‌های بزرگ اقتصادی کشور است. حدود ۱۰ هلدینگ و در حدود ۱۶۳ شرکت مدیریتی و در نزدیک به ۱۴۰ شرکت هم سهام‌دار است. مجموعاً شرکت شستا بورسی است و الان با ارزش بازار حدود ۲۱۴ میلیارد تومان در بازار بورس یکی از شرکت‌های شاخص بازار بورس است.

وی افزود: ما یک مجموعه اقتصادی بزرگ چندرشته‌ای نیازمند این هستیم که با یک بانکی که به ما خدمات ویژه می‌دهد کار بکنیم حساب‌هایمان در این بانک متمرکز بکنیم از ظرفیت‌های بانک برای تأمین مالی استفاده کنیم؛ بنابراین با برادر عزیزم دکتر للِه گانی پس از یکی دو جلسه هماهنگی که با همدیگر داشتیم و ضرورت هم‌افزایی بین بانک و شستا که هر دو تحت مالکیت سازمان تأمین اجتماعی هست این جلسه شکل گرفت، تفاهم‌نامه‌ای بین ما امضا شد. برای مجموعه فعالیت‌ها و خدماتی که بانک می‌تواند به شرکت‌ها و هلدینگ‌های سازمان تأمین اجتماعی می‌تواند ارائه دهد ما دریافت خواهیم کرد.

مدیرعامل شستا همچنین خاطرنشان کرد: مجموع پروژه‌هایی که ما در شستا داریم نیازهایی که برای تأمین مالی داریم، مسائلی که برای توجه همکارانمان داریم مثل تسهیلات و وام‌های قرض‌الحسنه برای ارائه به کارکنانمان یک بسته بسیار مناسبی است برای همکاری البته این همکاری در گذشته وجود داشته و الان پررنگ‌تر و برجسته‌تر شده و در ادامه می‌تواند نتایج مطلوبی را داشته باشد.

گفتنی است نشست مشترک شرکت‌های تابعه شستا و بانک رفاه سه‌شنبه پنجم دی‌ماه با حضور علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل حوزه وزارتی، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، پیرامون هم‌افزایی گردش مالی فی‌مابین بانک رفاه و شرکت‌های تابعه شستا برگزار شد.

در این نشست برخی از ظرفیت‌های اعتباری، ارزی، تعهداتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و… بانک رفاه و همچنین ظرفیت‌های اقتصادی و اجتماعی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا تشریح شد و بر ضرورت توسعه همکاری‌های متقابل با بانک رفاه کارگران تأکید گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا