سایر اخبار ویژه

بسته خبری بیمه پارسیان شهریورماه 1402 (+فیلم)

به گزارش انیم به نقل از پول نیوز، با اعلام توانگری مالی شرکت‌های فعال صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شرکت بیمه‌ی پارسیان همچنان در سطح اول توانگری مالی در صنعت بیمه قرار گرفت. با هدف بهبود خدمات تحقق شعار مشتری مداری و گسترش خدمات متمایز در حوزه‌ی بیمه ساختمان جدید شعبه شیراز بیمه‌ی پارسیان طی مراسمی به بهره‌برداری رسید. برپایی موکب بیمه‌ی پارسیان در ایام اربعین به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان در راستای ایفای نقش مسیولیت اجتماعی و به منظور ارایه خدمات به زایرین حسینی در ایام اربعین این شرکت اقدام به برپایی موکب خدمات رسانی به زایرین نمود.

به مناسبت فرارسیدن ماه مهر طرح فروش ویژه‌ی بیمه‌های مسوولیت پارسیان آغاز شد، به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس بیمه پارسیان طرح فروش بیمه‌های مسوولیت ویژه‌ی مراکز آموزشی را با تسهیلات و پوشش‌های ویژه آغاز کرد. در طرح مهر پارسیان بیمه‌ی مسوولیت مدنی ارایه‌دهندگان سرویس ایاب ذهاب در قبال دانش‌آموزان و بیمه مسوولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی در قبال فراگیرندگان و اشخاص ثالث با تسهیلات و پوشش‌های ویژه ارائه شده‌است.

بیمه‌ی پارسیان پیشتاز در طراحی باشگاه مشتریان باشگاه مشتریان، شرکت بیمه پارسیان را می‌توان یکی از کامل‌ترین و کاربردی‌ترین باشگاه‌های مشتریان در میان شرکت‌های بیمه دانست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا