سایر اخبار ویژه

معرفی ظرفیت های پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در نمایشگاه کیش اینوکس+(فیلم)

محمد اسماعیلی کفایتی به معرفی ظرفیت های پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در نمایشگاه کیش اینوکس 2023 پرداخت.

به گزارش انیم به نقل از پول نیوز، محمد اسماعیلی کفایتی رئیس پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در گفتگو با پول نیوز گفت: نمایشگاه با تراز بالا و کیفیت عالی بود و برای ما که اولین بار شرکت کرده بودیم بسیار متفاوت‌تر از دیگر نمایشگاهی بود که قبلاً شرکت می‌کردیم هم به لحاظ محتوا هم به لحاظ شکلی متفاوت‌تر از دیگر نمایشگاه‌ها بود، این نمایشگاه فرصت خیلی خوبی بود که یک سری تعاملات جدید را ایجاد بکنیم.

وی گفت: ما توانستیم مذاکرات خوبی را در این نمایشگاه داشته باشیم بازدید‌های که انجام شد این نمایشگاه برای ما در آینده فرصت‌های خیلی خوبی را برای توسعه ایجاد کرده است و این وزارتخانه فرصت‌هایی را برای دانش بنیان‌ها ایجاد کرده و ما به فکر این هستیم که نمایشگاهی که در روز‌های آتی در کیش قرار برگزار شود نوآوری‌های جدیدی را ارائه دهیم. مذاکراتی که با آقای حمیدیان انجام شد و آنچه را که در اینجا مشاهده کردیم ظرفیت‌ها و دستاورد‌هایی که در این نمایشگاه برای ما به وجود آورد به خصوص در بخش‌های بین‌المللی ما توانستیم با برنامه‌ریزی فرصت‌های خیلی خوبی را هم برای شرکت‌های خارجی و هم برای شرکت‌های داخلی ایجاد کنیم.

اسماعیلی کفایتی بیان کرد: محیط زیست گونه جزیره کیش برای بحث‌های نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاه به طور کلی انرژی، انرژی‌های تجدید ایجاد شد و ما امیدواریم در آینده تغییرات خیلی خوبی را ایجاد بکنیم و بنا داریم رویداد‌های بسیاری را در اینجا برگزار کنیم محیط اینجا جذابیت‌های خاصی را برای ما و طرف خارجی دارد تا بتوانیم سیستم فناوری و نوآوری را رشد دهیم.

رئیس پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت گفت:نمایشگاه‌هایی که در اینجا در حول اکوسیستم انرژی است متحول شود و اصطلاحات تحول تغییرات را ایجاد کنیم بسته‌هایی در داخل نمایشگاه ایجاد شد که این بسته‌ها به حوزه انرژی مربوط هستند تمام ارکانی که مرتبط با انرژی یا انرژی تجدید پذیر‌ها تا صنایع مختلف و سرمایه‌گذاران؛ با توجه به قوانینی که در مجلس تصویب شده در برنامه هفتم به نظر می‌رسد که زمینه تحول را در زمینه انرژی ایجاد کند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه توانستیم قانون جهش را معرفی بکنیم و از طرفی با پتروشیمی نشست خیلی خوبی داشتیم بسته‌های خیلی خوبی در این زمینه معرفی شد تا ظرفیت سرمایه‌گذاری خوبی در این زمینه ایجاد شود.

اسماعیلی کفایتی در پایان گفت: داخل غرفه موشن گرافی را طراحی کردیم که با معرفی قانون جهش و با استفاده از ظرفیت اعتباری در خصوص مالی استفاده از قوانین جدیدی که در مجلس در بحث دانش بنیان‌ها است ما توانستیم در این غرفه به معرفی آن‌ها بپردازیم وهمچنین فرهنگ سازی در زمینه نوآوری و فناوری را داشته باشیم.

راهکارهای نوین مالی و جذب سرمایه های در دسترس در حوزه های فناورانه صنعت نفت

حضور پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و بررسی راهکارهای نوین مالی و جذب سرمایه های در دسترس در حوزه های فناورانه صنعت نفت؛ در نمایشگاه کیش اینوکس۲۰۲۳

حضور بیش از ۹۰۰ نفر از مسئولین، مقامات، دست اندرکاران و کارشناسان اقتصادی کشور در مراسم افتتاحیه رویداد

حضور و مشارکت بیش از ۳۰۰ شرکت و بنگاه اقتصادی، سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی، نهاد‌های مالی، بانک‌ها و بیمه‌ها در نمایشگاه

برگزاری بیش از ۳۶ نشست تخصصی و علمی با محور‌های روز اقتصادی کشور و حوزه اقتصاد بین الملل

حضور بیش از ۷۰ مهمان خارجی در قالب هیات‌های دیپلماتیک، هیات‌های اقتصادی و کارشناسان اقتصادی

حضور برخی ارکان اصلی فناوری و نوآوری صنعت نفت برای بررسی راهکار‌های نوین مالی و جذب سرمایه‌های در دسترس در حوزه‌های فناورانه صنعت نفت (پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی صنعت نفت و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی)

حضور یکپارچه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در قالب تشکیل پاویون با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

برگزاری مراسم تقدیر از سرمایه گذاران و صادرکنندگان نمونه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

حضور بیش از ۱۶۰ سخنران از مقامات دولتی، مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی و اساتید برجسته اقتصادی کشور به عنوان سخنرانان نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی

عقد بیش از ۸۰ تفاهم نامه و قرارداد داخلی و بین المللی در طی ۴ روز برگزاری رویداد

برگزاری بیش از ۸۰ کارگاه آموزشی و میزگرد تخصصی در ساعات برگزاری نمایشگاه

ورود بیش از ۸ هزار بازدیدکننده تخصصی به جزیره کیش طی ایام برگزاری رویداد

پوشش گسترده رسانه‌ای با حضور بیش از ۱۵۰ خبرنگار از ۴۰ رسانه کشور

پخش زنده رویداد از تلویزیون اختصاصی کیش اینوکس (کیش اینوکس تی وی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =

دکمه بازگشت به بالا