سایر اخبار ویژه

دود انتصابات فله ای در صندوق ذخیره فرهنگیان تنها به چشم سهامداران و معلمان بی دفاع خواهد رفت!

دلیل سکوت وزیر آموزش و پرورش چیست؟ چه کسی مسئول تبعات انتصاب افراد پرحاشیه ، غیر متخصص و بی کفایت در هلدینگ پتروفرهنگ است؟

به گزارش بولتن نیوز، در اقدامی تعجب بر انگیز مهم‌ترین و تخصصی ترین سمت در صندوق ذخیره فرهنگیان با دهها پتروشیمی و حجم انبوهی از مشکلات متانول سازان ، سکان مدیریت این هلدینگ بدست فردی نا آشنا بنام جواد زارعی پور روز گذشته سپرده شده است این در حالی است که وی حتی یک روز سابقه مدیریتی اجرایی در صنعت پتروشیمی و تولید ندارد.

نکته قابل تامل این است نامبرده قبل از برگزاری مراسم معارفه رسمی خود در اقدامی عجولانه فردی بنام حمید باقرنژاد که عضو هیات مدیره صندوق فرهنگیان می باشد و دارای حاشیه های فراوان و سابقا در شرکت داروسازی مشغول بوده را نیز بدون اخذ نظر دیگر سهامدارن پتروشیمی مروارید به عنوان رییس هیات مدیره معرفی می نماید. باقرنژاد که در گذشته در مجموعه های مختلف ضعف های بسیاری از خود به یادگار گذاشته است در اقدامی عجولانه قبل از تشکیل جلسه هیات مدیره و فرایند قانونی حاکمیت شرکت اقدام به مصاحبه با رسانه ها می کند!

آقای صحرایی وزیر آموزش و پرورش تا چه زمانی رییس جمهور محبوب‌ و دولت مردمی باید از ناحیه این گونه انتصابات غیرحرفه ای آسیب بخورد و موجب بی اعتماد به دولت شوید.

جناب آقای صحرایی تمامی این انتصابات فله ای و انتصاب افراد ناآشنا موجب تضییع حقوق فرهنگیان است و باید در این دنیا و در آخرت جوابگو باشید!

علی برکت الله….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا